Bez kategorii

GIRLS BAR – nowoczesność, stylowość, profesjonalizm i dużo… wdzięku!

szampanGirls Bar to profesjonalny bar do obsługi imprez firmowych. To alternatywa dla wszystkich atrakcji eventowych, które pojawiały się do tej pory na imprezach firmowych, konferencjach czy  bankietach…

Ekipa baru to zespół  atrakcyjnych, zawodowych barmanek, które oczarują gości zarówno swoim wyglądem, jak umiejętnościami barmańskimi oraz ekipa Flair Academy – jedni z najlepszych w Polsce barmanów pracujących w stylu Flair, wielokrotni laureaci prestiżowych zawodów barmańskich, znani z takich programów telewizyjnych jak: Szymon Majewski Show, Kawa czy Herbata, Rozmowy w toku…
Bar łączy w sobie elegancję z funkcjonalnością. Spełnia najwyższe standardy jakości obsługi gości. Wykonany z białej pikowanej skóry, wyposażony jest we wszystkie niezbędne do pracy akcesoria. Mobilna konstrukcja sprawia, że może być wykorzystywany zarówno podczas dużych imprez plenerowych, jak małych uroczystości organizowanych w zamkniętych pomieszczeniach. Firmy korzystające z oferty Girls Baru otrzymują nie tylko kilkugodzinny serwis i pokazy barmańskie, ale pełne zaplecze cateringowe (lód, szkło, produkty potrzebne do obsługi gości) i techniczne, w tym oświetlenie sceniczne (tuby i pary LED), lasery, stroboskopy, wytwornice dymu, podesty, telewizory plazmowe, pirotechnikę sceniczną (płonący bar, race, confetti) oraz system stelaża scenicznego Cube Box.
Bar oferuje także 400 gratisowych drinków przygotowywanych według preferencji smakowych lub np. w kolorach logotypu Klienta. Na specjalne życzenie tworzona jest karta drinków odpowiadająca wydarzeniu, a szczegółowy scenariusz i charakter baru zawsze dopasowywany jest do indywidualnych oczekiwań Klienta.
Wprowadzenie Girls Baru jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i naturalną konsekwencją naszej działalności. Pokazy barmańskie, które realizujemy od kilkunastu lat, dzisiaj stały się już standardem imprez firmowych. Klienci oczekują coraz to nowszych atrakcji, a nasza bez wątpienia taką jest. Oferujemy atrakcję, która łączy w sobie nowoczesność, wdzięk, profesjonalizm i dobrą zabawę, a tego klienci oczekują na swoich eventach, mówi Marcin Osypiński z Girls Bar.

Girls Bar wystąpił już między innymi podczas eventu Fashion Designer Awards 2011 oraz w strefie VIP podczas tegorocznej edycji Men’s Day na warszawskim Torze Wyścigów Konnych.