Bez kategorii

Wieczór kawalerski – ekstremalnie

skok na bangiWieczór kawalerski to idealny moment, żeby dobrze się zabawić w męskim gronie.  Nie ma nic lepszego jak przy wódeczce poszaleć z chłopakami. Starszy Drużba powinien tak zorganizować w imprezę kawalerską tak aby Pan Młody zapamiętał ją do końca życia. Pomysłów jest wiele. Wszystko zależy od Waszej kreatywności oraz wyobraźni. Taki wyjątkowy wieczór zdarza się tylko raz w życiu każdego faceta, więc może warto pomyśleć o czymś naprawdę szalonym. Jeśli Pan Młody jest ryzykantem i lubi mocne doznania zafundujcie mu skok na bungi. Podwyższona adrenalina gwarantowana.  Możecie wcześniej delikatnie podpytać czy taka ewentualność wchodzi w grę.  Można wcześniej zadzwonić do organizatora skoków z pytaniem o konieczność wcześniejszej rezerwacji.
Umawiacie się w miejscu, gdzie ma odbyć się skok na Bungi. Świadek ma za zadanie przywieźć Pana Młodego. Mogą podjechać samochodem albo innym środkiem komunikacji. Jeśli skok ma być niespodzianką dla Pana Młodego , trzeba zadbać, aby miał zawiązane oczy i nie wiedział gdzie dokładnie jedzie.   Kiedy już Pan Młody będzie na miejscu i okaże się, co go czeka będzie musiał podjąć męską decyzję: skoczyć ?, nie skoczyć? Często zdarza się że podczas skoku wykonywane są zdjęcia na pamiątkę tego ekstremalnego przeżycia. Nigdzie nie jest napisanie ze tylko Pan Młody wykonuje skok. Jeśli macie odwagę też spróbujcie , później może nie być takiej okazji.

Po wykonanym skoku możecie przejść do kolejnego punktu wieczoru. Ponieważ alkohol w klubach jest  drogi , a Wy nie chcecie pójść z torbami po jednym wieczorze, zorganizujcie imprezkę w domu u jednego z kolegów. Jeszcze wypicie paru „flaszeczek” nikomu nie zaszkodziło przed wyjściem do dyskoteki.
Kiedy poczujecie przypływ sił możecie ruszać w miasto. Jeśli macie możliwość możecie zorganizować wieczorna eskapadę po klubach. Jeśli Wasze ulubione kluby są usytuowane w bliskiej odległości , macie problem z głowy .Pamiętajcie, aby nie przesadzić z alkoholem albo przynajmniej dobrze się maskować przed panami w czarnych uniformach przed wejściem do klubu. Oni potrafią popsuć najfajniejszą zabawę nie wpuszczając Was do klubu.  Punktem kulminacyjnym wieczoru kawalerskiego niech będzie klub dla prawdziwych facetów.
Niestety wieczór kawalerski nie trwa wiecznie i kiedyś trzeba wrócić do domu. Na pocieszenie jeszcze możecie „skoczyć” na popularnego kebaba, bo po takiej nocy na pewno będziecie głodni jak wilki.