Bez kategorii

Karty, które znają przyszłość

Tarot pozostaje silnym sposobem na poznanie własnego przeznaczenia. Tarot nie załagodzi naszych problemów i także nie podejmie za nas decyzji, natomiast zobrazuje jakiego rodzaju kroki podjąć żeby udogodnić to co nam doskwiera, a znając takie rady możemy podejmować słuszniejsze decyzje. Nasza przyszłość przecież nie pozostaje statyczna oraz niezmienna, przecież mają wpływ na nią każde nasze decyzje i nasze wybory.

Tarot ukazuje nam jakie będą wyniki przez  takie lub inne decyzje, jednak wszystkie te kroki musimy podejmować sami, a jeśli karty tarota zaprezentują nam rezultat -efekt to musimy rozumieć, że jest to możliwy wynik ponieważ skoro nie zastosujemy danej wytycznej jaką on nam przekazuje i wybierzemy inną drogę to przyszłość może pozostać niezmieniona. Tarot proponuje nam ledwo dyspozycje, ale przemiany jesteśmy zmuszeni wprowadzić sami. Karty tarota nie zastąpią dobrej opieki lekarskiej, prawnej, finansowej czy psychiatrycznej, lecz ułatwi posiąść dogłębniejsze zrozumienie problemu. Tarota nie dałoby się stosować jako diagnoz bowiem od tego jest lekarz.

Postać, która jest w kłopotach finansowych musi te trudy skonsultować z ekspertem gospodarczym bo to on dopomoże skorygować i administrować budżetem, tymczasem karty pokażą w jaki sposób ustrzec się tych problemów w przyszłości, jaką drogę kariery dobrać by polepszyć je oraz wskaże gdzie jest kłopot, że znaleźliśmy się na „dole finansowym”. Reasumując tarot przybliża nam idealistyczne pomoce, jakie ułatwią kroczyć wybraną drogą. W dzisiejszych czasach jest dodatkowo o to łatwiej poprzez swobodę w dostępie poprzez tarot online. Dzięki tarotowi możemy stać się świadomi naszych podjętych kroków bo umiemy zgadnąć cóż nas czeka na końcu drogi. W całej talii znajduje się prawie 80 różnych kart, które przedstawiają psychiczne oraz fizyczne siły jakiegokolwiek ludzkiego doświadczenia.

Tarot powstał w XV w. prawdopodobnie w mieście Milan bądź Ferrara, jednakoż historia tarota nie jest ważna, wszystko co musimy wiedzieć to to, że on działa, wspiera przeanalizować jaźń ludzi (wartościowe dla właścicieli firm kiedy chcą zaangażować podwładnego), odkrywa ponadto środki i możliwości zakończenia dylematu tak aby znaleźć adekwatną dla nas drogę.