Bez kategorii

Jak zorganizować wieczór kawalerski i nie zbankrutować?

kasaOrganizujesz wieczór kawalerski i obawiasz się, że Twój budżet tego nie wytrzyma. Przedstawiamy kilka pomysłów jak zorganizować taką imprezę i ograniczyć koszty.

Pizza i piwko: Nie ma nic bardziej męskiego niż wychylenie kilku dużych kufli piwa i zjedzenie ogromnej ilości pizzy. Do zorganizowania takie imprezy wcale nie potrzeba rezerwować restauracji i martwić się o budżet. Zawsze można zaprosić kolegów do siebie i zorganizować zawody w grze na konsoli. Jedyne co musisz zrobić to zorganizować wycieczkę do sklepu po piwo i wykręcić numer do pizzerii w celu złożenia zamówienia. Jeżeli podzielicie koszty na wszystkich uczestników, to impreza na pewno nie będzie dużo kosztować. Pamiętaj, że przyszły Pan Młody nie powinien partycypować w kosztach.

Piłka: Szukasz ciekawego sposobu na spędzenie tego dnia na świeżym powietrzu? Zorganizuj wyjście na łono natury, z dala od miejskiego zgiełku, weźcie ze sobą piłkę do nogi i dwie skrzynki piwa. Dobry mecz, a potem ukojenie i spokój z butelką zimnego piwa w dłoni to coś dla prawdziwych facetów.

Partyjka pokera: Zaproś wszystkich gości do siebie, przygotuj stół do gry w pokera, zamów na allegro żetony i zorganizuj wieczór hazardu. Kup skrzynkę piwa, a gwarantuję, że żaden z uczestników imprezy nie będzie niezadowolony.

Może kręgle?: Wypad do kręgielni często kojarzy się z dużym wydatkiem. Faktycznie tak jest, jeżeli chcesz zrobić taki wypad w weekend. W ciagu tygodnia w godzinach porannych i południowych wiele kręgielni ma bardzo ciekawe promocje i na pewno znajdziecie atrakcyjną ofertę.

Nie ma to jak się powydurniać… Przygotujcie listę najbardziej absurdalnych zadań dla przyszłego Pana Młodego i zmuście go do ich wykonania. Prawdę mówiąc wszyscy uczestnicy wieczoru mogą uczestniczyć w wykonywaniu zadań. Możecie podzielić się na drużyny lub indywidualnie wykonywać zadania. Na przykład osoba lub drużyna, która ostatnia wykona zadanie pije „karniaka” albo dwa.

Takim zadaniem może być na przykład zebranie dziesięciu numerów telefonów od nieznajomych kobiet lub wypicie kufla piwa na czas. Możliwości jest wiele, a wszystko zależy od pomysłowości uczestników imprezy.

Coś dla prawdziwych kibiców: Zabierzcie Pana Młodego na mecz piłki nożnej, koszykówki lub innego sportu, który lubi. Na pewno taki rodzaj rozrywki będzie mu odpowiadał. Po meczu wyjście na piwko do pubu z innymi kibicami lub mała imprezka w domu świadka.

W pubie: Zarezerwuj stolik w pubie i zorganizuj wieczór kawalerski w dniu, kiedy jest transmitowany ciekawy mecz. Piwko i kibicowanie ulubionej drużynie na pewno spełni oczekiwania Naszego głównego bohatera.

BBQ: Nie ma to jak soczysta karkówka z grilla i zimne piwo… Każdy mężczyzna nie odmówi pójścia na grilla z kolegami. Zorganizuj taką imprezę na działce jednego z uczestników imprezy. Kupcie mnóstwo jedzenia i jeszcze więcej piwa, a na pewno nie będziecie żałować tego rozwiązania.

Jak zdążyliście zauważyć pomysłów na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego jest naprawdę bardzo dużo. Nie musi to być wcale impreza z limuzyną drogimi restauracjami i klubami. Wystarczy sprawdzić jaki rodzaj imprezy preferuje Pan Młody i po prostu ją zorganizować.

Nie ma takiej imprezy, której nie można przygotować i ograniczyć koszty. Wszystko zależy od inwencji i pomysłowości starszego.