Bez kategorii

Przedmałżeńska Szkoła Przetrwania

Ważne jest , aby przyszły mąż przeszedł prawdziwy chrzest bojowy przed ślubem. Małżeństwo można porównać do szkoły przetrwania. Aby Was kolega był dobrze przygotowany do zawarcia małżeństwa zafundujcie mu niezapomnianą przygodę w Leśnym Parku Przygody „Skalisko”.  Jeśli sobie poradzi, żadne małżeńskie obowiązki nie będą dla niego straszne.

Mundurek obowiązkowy

Aby przyszły mąż sprawnie przeszedł obóz przetrwania potrzebny będzie odpowiedni strój. Niezbędnym elementem mundurka będzie okolicznościowy T-shirt. Jeśli macie możliwość możecie założyć koszulki i spodenki moro.

Dodatkowo możemy podkreślić wyjątkowy charakter Waszej przygody poprzez przygotowanie podkoszulki z okolicznościowym napisem ( np. koniec wolności ). Jeśli chcecie, sami możecie zasugerować odpowiedni napis. Pozostali koledzyz drużyny też powinni mieć specjalny mundurek i również skorzystać z atrakcji Parku Linowego.

Kiedy nasz bohater będzie już przebrany, możecie przystąpić do kolejnego etapu „Przedmałżeńskiej szkoły przetrwania”. Aby nie nabawić się niepotrzebnych kontuzji musicie zrobić rozgrzewkę. Wybierzcie jednego kolegę, który zaproponuje serię ćwiczeń. Nie ma się czego wstydzić. Róbcie szalone rzeczy ,aby na długo zapamiętać ten dzień. Na pewno Wasza grupa będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony innych odwiedzających Park. Możecie wykorzystać ten fakt. Jeśli chcecie wprawić Pana Młodego w zakłopotanie – poproście, aby znalazł dziewczynę , która pomoże Wam w przeprowadzeniu rozgrzewki.

Po rozgrzewce Pan Młody nie będzie miał już wyjścia jak tylko przejść „Przedmałżeńską Szkołę Przetrwania”. Park Leśny Skalisko oferuje mnóstwo atrakcji o różnym stopniu trudności. Mocne wrażenia gwarantowane! Uważajcie na podwyższony poziom adrenaliny.

Kiedy „zaliczycie” poszczególne etapy oferowanych przez Park Skalisko rozrywek możecie przenieść się w inne miejsce. Idealnym miejscem będzie pub lub dyskoteka, gdzie będziecie mogli odreagować całodzienny wysiłek w Skalisku.

Pamiętajcie, że pobyt w Parku Skalisko może trwać kilka godzin , dlatego warto pojawić się na miejscu jeszcze przed południem. To dobre rozwiązanie jeśli będziecie chcieli wybrać się wieczorem na dyskotekę albo do pubu.